Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om de offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met jou op.
Een hele uitdaging maar voor ons team is niets te gek. Met een knikarm-hoogwerker maar zonder knikkende knietjes hebben wij deze mooie klus geklaard. In de hal boven de roltrappen bij winkelcentrum Broekerveiling hangen nu prachtige zonnige lampionnen in verschillende afmetingen van 25 t/m 80 cm, met behulp van onze super magneethaakjes en veerhaken eenvoudig op te hangen.
Lampionwebshop.nl
Impact 71b
6921RZ Duiven
Nederland
Standaard verzending € 6,95
Gratis verzending vanaf 49 euro
Verzending 80cm lampionnen € 11,95
Gratis verzending vanaf 100 euro